Almaniyada müalice olunmaq
30 Oktyabr 2013 Çərşənbə 18:11
Almaniyanın "MEDOR" ve Azerbaycanın "AYSmed" tibb merkezinin emekdaşlığı neticesinde bu proses çox rahatlaşıb.
Almaniyanın "MEDOR" ve Azerbaycanın "AYSmed" tibb merkezinin emekdaşlığı neticesinde artıq Almaniyanın istenilen xestexanasında müayine ve müalice olmaq çox rahatdır. Proses nece gedir:

-Siz sadece olaraq keçdiyiniz müayinelerin neticelerini bize getirirsiniz. Biz hemin neticeleri tercüme edir, Almaniyanın aparıcı xestexanalarında uyğun profilli hekimlere gösteririk. Sonra gelinen neticeye göre Size aparılacaq müayine ve müalicenin hemin xestexanadan texmini hesab-fakturası gelir. Hemin hesab-faktura Sizi qane edecekse, adınıza hemin xestexanadan devetname gelecek ki, bununlada çox rahat viza alınır. Sizin razılığınıza qeder olan bütün prosesler ödenişsiz heyata keçirilir. Müayine ve ya müalice olunacağınız xestexananı özünüz de seçe bilersiniz.

-Almaniyaya getdikden sonra, aeroportda qarşılanma, evvelceden hekimle gorüş teyini, tercümeçi teşkili, xestexana ve ya xestexana yaxınlığında otel tutulması, müaliceden sonra yola salınma ve bir-neçe gün erzinde xestexananın möhürü ile hesab senedlerinin size verilmesi heyata keçirilir. Gördüyümüz işin tam şeffaflığına emin olacaqsınız.


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar