Unibank daha da tehlükesiz oldu
03 Dekabr 2013 Çərşənbə Axşamı 13:09
Bu xidmet yalnız Visa şirketinin kartlarına aiddir.
Artıq Unibank-ın plastik kartları daha da tehlükesizdir. Unibank-ın Millikartla birge hazırladığı yeni - Verified by Visa layihesi plastik kartla internet vasitesile aparılan ödenişlerin tehlükesizliyini temin etmek üçündür. Bu layihe kartı her cür deleduzluq ve fırıldaqçılıq hallarından müdafie edir.

Verified by Visa - debet ve kredit kartlarında elave olaraq tehlükesizliyi artırmaq ve müşterinin ikili qeydiyyat yoxlanışını tesdiq etmek üçün gösterilen xidmet növüdür. Bu xidmet hele ki yalnız Visa şirketinin kartlarına aiddir.

Verified by Visa xidmetinden istifade eden müşteri internetde her defe ödeniş ederken elave olaraq ödenişi tesdiqlemek üçün sistemden qeydiyyatdan keçdiyi zaman özünün qeyd etdiyi parolu daxil etmelidir.

eger müşteri öz kartını evvelceden qeydiyyatdan keçirmezse,bu zaman emeliyyat tehlükesiz sayılmır ve mesuliyyet kart sahibinin üzerine düşür.

Bu tehlükesizlik xidmetinden istifade üçün müşteriler https://signup3d.millikart.azsaytında qeydiyyatdan keçmelidirler.Verified by Visa xidmetine keçidle bağlı müşteriler sms vasitesi ile melumatlandırılır. Xidmete qoşulmaq qaydaları ile unibank.az saytında http://www.unibank.az/az/private-clients/plastic-cards/3d-enrollment linkinde tanış olmaq olar.

Daha etraflı melumatı 117 nömresinden öyrene bilersiniz.

Unibank- her kesin bankı
DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar