Yeni il tebrik mesajları
18 Dekabr 2013 Çərşənbə 10:08
Qarşıdan yeni il gelir. Hazırladığımız yeni il tebrik mesajları ile siz de öz sevdiklerinize SMS, Mail gönderin.
- Yene bir il başı yaxınlaşır bu il başı sevdiklerinizle birlikde xoşbext dinc bir ile başlanğıc etmenizi ve bütün ilinizin eyni gözellikde keçmesini dileyirem.

- Her yeni il bir başqa gözel.. 2014 yeni il sizlere heyatınız boyunca unuda bilmeyecek gözellikler yaşatsın. Yeni iliniz müqeddes olsun.

- Her kes bir başqasına kömek etseydi, her kesin işi edilmiş olardı. Yeni il paylaşmalarımızın ili olsun. Xoşbextlik, sağlamlıq ve sevincler getirsin. Yeni iliniz Mubarek!!!

- Sağlamfikir ağılın qapıçısıdır. Vezifesi şübheli fikirlerin içeri girmesine, ve çöle çıxmasına manee olmaqdır. Yeni ilde tek sene xoşbext, sağlamfikirli ve sağlam günler getirmesi dileyiyle..

- Xülyasız böyük şeyler edile bilmez. 2014-cü ilde bütün xülyalarınızın reallaşması dileyiyle..

- Heç sehv etmeyen insan ümumiyyetle heç bir şey ede bilmez. 2014-cü ilde sehvlerimizin az, müveffeqiyyetlerimizin davamlı olması dileyiyle Yeni iliniz mubarek!!!..

- Gül üçün tikana razı olarsınızmı, yoxsa tikanı da gülü de reddmi edersiniz? Yeni illerde güllerle dolu günlerin tikanları sizi düşmenleri qoruyan çırtlayar olsun. Yeni İliniz Mubarek!!!

- Harada heyat varsa, orada ümid de vardır. Yeni ilde bütün ümidler ve müveffeqiyyetler seninle olsun. Yeni ilin Mubarek!!!

- Zamanında ede bilmeyeceyimiz şeyleri istemekle keçirdiyimiz deyirler. Halbuki gücümüz bütün zamanları mecbur eder. Yeter ki özümüze ve dostlarımızın gücüne inanaq. Yeni ilde inancımızı güclendirmemiz ve xoşbext olmamız dileklerimle..

- Dünyanı deyişdirmek istesen üreyine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni il senin müveffeqiyyetlerinin açarıyla bütün qapıları açacaq..Yeni iliniz Mubarek!!!

- Susmaq, dözülmesi çox güc bir cavabdır. Yeni ilde bütün problemlerin cavabları seninle olsun.. Xoşbext sabahlar!! Yeni iliniz Mubarek!!!

- İnsan, hediyyesini üreyi ile birlikde vermezse onda o hediyenin ne deyeri vardır. Yeni iller Allahın bizlere verdiyi hediyyedir. en xoşbext günler seninle olsun.. Yeni İl Hediyyesinle ucal ve oyan!!..

- En işe yaramayan günümüz heç gülmediyimiz gündür. Yeni ilin dolu dolu ve geniş en semimi gülümsemelere açılması dileyiyle Yeni İliniz Mubarek!!!

- Dümağ yağan qar, ne yaşanmışsa yaşansın örter keçmişin sehvlerini... Yeni bir gelecek teqdim eder bize ve yeni bir başlanğıc... Yeni iliniz müqeddes olsun...

- Şeker kimi şirin, nağıl kimi gözel bir il dileyirem..Yeni ilin Mubarek!!!


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar