Polis Akademiyasında vakant yerlər var
14 Mart 2014 Cümə 17:55
Daxili İşlər Nazirliyi müsabiqə elan edir.
Daxili İşler Nazirliyi Polis Akademiyasının Daxili işler orqanlarında idareetmenin teşkili kafedrasında vakant mühendis-proqramçı (1 yer), Dil hazırlığı kafedrasında vakant müellim (4 yer) ve baş müellim (2 yer) vezifelerinin komplektleşdirilmesi ile elaqedar müsabiqe elan edir.

Nazirliyin metbuat xidmetinden ANS PRESS-e verilen melumata göre, Daxili işler orqanlarında idareetmenin teşkili kafedrasının mühendis-proqramçısı vezifesine namized dövlet ali tehsil müessiselerinin riyaziyyat, kompüter riyaziyyatı, informatika ve hesablama texnikası istiqametleri üzre bakalavr ve ya magistr pillesinde tehsil almış, Java, C++ ve Delphi proqramlaşdırma dillerinde işlemek tecrübesi, hemçinin MS SQL ve Oracle verilenler bazasının idare edilmesi sistemlerinin iş prinsipleri haqqında biliye malik olmalıdır.

Dil hazırlığı kafedrasının müellimi ve baş müellimi vezifesine namized ingilis dili ixtisası üzre dövlet ali tehsil müessiselerinin magistr pillesini bitirmiş ve pedaqoji staja malik olmalı, habele ingilis dilini mükemmel seviyyede bilmelidir.

Müsabiqede "Azerbaycan Respublikasının daxili işler orqanlarında xidmet keçme haqqında esasname" ile müeyyen olunmuş şertlere cavab veren, boyu 165 santimetrden (qadınlar üçün 160 sm) yuxarı olan Azerbaycan Respublikasının vetendaşları iştirak ede bilerler.

Vakant vezifelere teyin olunacaq müsabiqe qaliblerinin xidmet yerleri gelecekde polisin diger xidmet sahelerine deyişdirilmeyecek.

Namizedler müsabiqede iştirak üçün bu elanda gösterilmiş ünvanda fealiyyet gösteren komissiyaya müraciet ederek aşağıdakı senedleri teqdim etmelidirler:

- şexsiyyet vesiqesini;
- ali tehsil haqqında diplomu;
- herbi bileti; (kişiler üçün)
- emek kitabçasını (olanlar üçün);
- ixtisas tecrübesini tesdiq eden diplom ve sertifikatları.

Müsabiqenin şertlerine cavab vermeyen namizedlerin senedleri qebul edilmeyecek.

Namizedlerin sağlamlıq veziyyeti ve fiziki hazırlıq seviyyesi daxili işler orqanları emekdaşları üçün müeyyen olunmuş tapşırıqlar ve normativler üzre yoxlanılır.

Müsabiqede iştirak etmek üçün senedler Daxili İşler Nazirliyinin Polis Akademiyasının inzibati binasında (Bakı şeheri Merdekan qesebesi) 2014-cü ilin mart ayının 15-den aprel ayının 15-dek her gün (qeyri-iş günlerinden başqa) saat 10-dan 18-dek qebul olunur.

elave melumatı www.mia.gov.az saytından ala bilersiniz.

elaqe telefonu - (012) 454-12-78
E-mail: [email protected]


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar