Müellimlerin vakant iş yerlerine seçimi başlayır
22 Noyabr 2013 Cümə 13:20
Müellimlerin vakant iş yerlerine seçimi başlayır. Noyabrın 26-dek davam edecek müsabiqede keçid balını toplamış, lakin işe qebul olunmamış şexsler iştirak edecekler.
Bu günden Tehsil Nazirliyi 2013-2014-cü tedris ilinde müellimlerin işe qebulu üzre müsabiqede keçid balını toplamış, lakin işe qebul olunmamış şexsler üçün ümumtehsil mekteblerindeki yeni vakant yerlere seçim elan edir.

Tehsil Nazirliyinden ANS PRESS-e verilen melumata göre, namizedler bu günden başlayaraq nazirliyinin internet saytının (www.edu.gov.az) “Müellimlerin işe qebulu” banerinden (www.edu.gov.az/view.php?lang=az&menu=391&id=4084) “Şexsi sehife”ye daxil olaraq (kod ve parol vasitesile) uyğun ixtisas üzre teklif olunan vakant yerlerden en çoxu 4-nü seçe ve tesdiqleye bilerler. Seçim merhelesi noyabrın 26-dek davam edecek.

Vakant yerlerin seçimi 26 noyabr 2013-cü il tarixde saat 18:00-da başa çatacaq, yerleşdirme aparılacaq ve neticesi derhal her bir namizedin “Şexsi sehife”sine gönderilecek.
Vakant yer tutan namizedler “Şexsi sehife”de gösterilen vaxtda ve yerde müsahibeden keçdikden sonra onların işe qebulu barede qerar qebul edilecek.


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar