Birleşmiş Krallıqda tehsil almaq isteyen gencler?
05 Noyabr 2014 Çərşənbə 11:29
Unibank Birleşmiş Krallıqda tehsil almaq isteyen genclerimiz üçün bu ölkenin en tanınmış universitetleri ile tanışlıq imkanı yaradıb.
Unibank Birleşmiş Krallıqda tehsil almaq isteyen genclerimiz üçün bu ölkenin en tanınmış universitetleri ile tanışlıq imkanı yaradıb. British Council Azerbaycanın teşkilatçılığı ile keçirilen ve Unibankın destek verdiyi “Education UK – Birleşmiş Krallıqda Tehsil” sergisine qatılan minlerle genc dünyanın en yaxşı universitetlerinde tehsil imkanlarını nezerden keçiribler.

01-02 noyabr tarixlerinde Bakıda keçirilen sergi çerçivesinde Birleşmiş Krallıqdan 43 universitet, mekteb, kollec ve dil kursu genclerimizin seçimine verilib.

2 günlük serginin iştirakçıları tehsil, teqaüd proqramları ile tanış olublar. Onlar universitetler terefinden teşkil olunan seminarlarda maraqlandıqları suallara da cavab tapıblar. Serginin en maraqlı hissesi ise hediyyelerle bağlı keçirilen müsabiqeler olub.

Sergiye qatıldıqları üçün Unibank-dan ve tedbirin teşkilatçılarından maraqlı hediyyeler qazanan telebeler, bundan elave sosial şebekelerde paylaşmaları ile de müsabiqe iştirakçısı olublar. Unibank ve British Council-ın birge teşkilatçılığı ile sergi iştirakçıları arasında #edukaz heştaq müsabiqesi keçirilib.

en yaxşı ve maraqlı heştaqı yazan 2 iştirakçı Unibank-dan xüsusi hediyye qazanıb.

DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar