Bakıda emek yarmarkası keçirilecek.
27 May 2014 Çərşənbə Axşamı 11:19
Mayın 30-da Azerbaycan Respublikası emek ve ehalinin Sosial Müdafiesi Nazirliyi yanında Dövlet Meşğulluq Xidmeti növbeti emek yarmarkası keçirecek.
Yarmarka Bakı şeherinin Qaradağ rayonunda olacaq.

emek ve ehalinin Sosial Müdafiesi Nazirliyinin İctimaiyyetle elaqeler şöbesinden ANS PRESS-e verilen melumata göre, tedbir Qaradağ rayon Medeniyyet evinde (Bakı şeheri, Qaradağ rayonu Lökbatan qesebesi, S.Orucov küçesi 23). Yarmarkada paytaxtın Qaradağ, Sebail ve Yasamal rayonlarının Meşğulluq Merkezleri terefinden toplanmış boş (vakant) iş yerleri işsiz ve işaxtaran vetendaşlara teklif olunacaq.

Qaradağ rayon İcra Hakimiyyetinin desteyi ile teşkil olunacaq tedbirde vakant iş yerleri teqdim eden ayrı-ayrı dövlet ve qeyri-dövlet müessiselerinin, o cümleden iri şirketlerin nümayendeleri de iştirak edecek.

Yarmarka çerçivesinde emek bazarının teleblerine uyğun yeni peşelere yiyelenmek isteyenlerin peşe hazırlıq kurslarına qeydiyyatının aparılması, elece de müveqqeti xarakterli işler teqdim olunması meqsedile Bakı emek Birjasının fealiyyeti de temin olunacaq.DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar