Bank Standard Bülbül Prospekti yeni Korporativ filialı
14 Fevral 2014 Cümə 15:47
Bank Standard Bülbül Prospekti yeni Korporativ filialı açılmasında esas meqsed daha da keyfiyyetli ve operativ xidmet göstermekdir.
“Bank Standard”-ın Bülbül propekti 56 ünvanında (Xoreoqrafiya mektebinin yaxınlığında) yerleşen yeni “Korporativ” filialı bankın 15-ci filialı oldu. Filialın açılmasında esas meqsed günbegün artan müşteri bazasına daha da keyfiyyetli ve operativ xidmet göstermekdir. Özünün yüksek ixtisaslı mütexessis heyetile “Korporativ” filialı ister hüquqi, isterse de fiziki şexslere hesablaşma-xezine, depozitler, kreditler, plastik kartlar, tecili pul köçürmeleri ve s. üzre mükemmel xidmet seviyyesini temin edecek.

Filialın 365 kvadrat metrden ibaret geniş sahesi, müasir interyeri, yüksek texniki tehcizatla temin edilmesi müşterilerin üreyince olacaq. Süretli internet, video konfrans ve vaxta qenaet meqsedile xüsusi olaraq ayrılan şexsi menecerden ibaret otaqda ise bankın VİP müşterilerıne ferdi xidmet gösterilecek. Filialın “ferdi depozit seyfleri” xidmeti ise müşterilerin qiymetli kağızlarının, zergerlik memulatlarının, nadir kolleksiyalarının etibarlı qorunmasını temin edecek.

Filial hefteiçi her gün saat 09:30-dan 17:00-dek, şenbe günleri ise saat 09:30-dan 13:00-dek çalışır.
“Bank Standard” filiallarının tam siyahısı ile gösterilen linkda tanış ola bilersiniz:https://bankstandard.com/az/department/
Daha etraflı melumatı ise https://bankstandard.com/az/ resmi saytımızdan ve ya 158 qısa nömresine zeng vurmaqla elde ede bilersiniz.


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar