Qız atası terefinden zorlandığını iddia edir, ata ise eksini
06 İyul 2014 Bazar 16:05
Polis şöbesine şikayet erizesi ile müraciet eden 21 yaşlı qız atasının cinsi tecavüzüne meruz qaldığını deyib.
Bu günlerde Berde rayon Polis Şöbesine 21 yaşlı qızın atası terefinden zorlanması barede melumat daxil olub. Lent.az-ın elde etdiyi melumata göre, şöbeye şikayet erizesi ile müraciet eden 21 yaşlı Günel Ağayeva (ad ve soyad şertidir) atası terefinden zorlandığını iddia edib. Genc qadın bildirib ki, xeyli müddetdir ki, atasının tehdidleri ile üz-üzedir ve iyun ayında evde kimsenin olmadığı vaxt atası onunla zorla cinsi elaqede olub.

Derhal müracietle bağlı araşdırmalar başlanılıb. G.Ağayevanın atası olan 45 yaşlı M.Ağayev polis şöbesine devet edilib. O, ifadesinde bildirib ki, qızı ile könüllü cinsi elaqede olub ve ona qarşı zor tetbiq etmeyib. M.Ağayev etiraf edib ki, 21 yaşlı qızı ile uzun müddet imiş ki, cinsi elaqede olmaq isteyirmiş ve bu barede ona defelerle bildirib. Nehayet iyun ayında qızı atası ile cinsi elaqede olmağa rzılıq verib. Bundan bir neçe gün sonra ise G.Ağayeva polis şöbesine müraciet ederek atasından şikayet edib.

M.Ağayev iddia edib ki, qızı xeyli müddetdir ki, exlaqsızlıq edir ve onu yığışdırmağa çalışıb. G.Ağayevanın atasından polise şikayet ederek onu hebs etdirmeye çalışması da öz hereketlerini daha rahat formada davam etdirmek istemesi ile bağlıdır.

Hazırda faktla bağlı araşdırmalar davam etdirilir.


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar