Siyezen rayonunda ata 9 yaşlı qızını zorladı
30 Noyabr 2013 Şənbə 08:41
Faktın üstü 9 yaşlı qızın baş veren hadiseni qohumlarının uşaqlarının yanında danışması neticesinde açılıb.
Azerbaycanda daha bir dehşetli ve iyrenc zorlanma hadisesi baş verib. ANS PRESS-in melumatına göre, Siyezen rayonunda 37 yaşlı ata 9 yaşlı doğma qızını zorlayıb. Bu barede qızın anası polise şikayet edib.
Bele ki, Ziyad Eyvazov defelerle 9 yaşlı qızına qarşı seksual xarakterli hereketler edirmiş. Verilen melumata göre, Z.Eyvazov qızına qeyri-enenevi yolla tecavüz edib. Şikayet daxil olan kimi qız tibbi ekspertizadan keçirilib. Analizlerin cavabı yaxın günlerde melum olacaq.

Qeyd edek ki, Eyvazov evveller de qızına qarşı exlaqsız hereketler edirmiş. Lakin bu barede heç kim bilmeyib. Faktın üstü 9 yaşlı qızın baş veren hadiseni qohum qızların yanında danışması ile açılıb. Qohumları qızın anasına xeber verdikden sonra ana erinin davranışlarına fikir verib. Bundan sonra erinden polise şikayet edib.

“Bu barede eşidende dehşete geldik. Bu vaxta qeder çox cinayet ve cinayetkarlar görmüşük. Lakin belelerini gördükde adam dehşete gelir. İnanırsız utandığımızdan 9 yaşlı uşağın üzüne baxa bilmirdik. eclafın biridir, adını ata qoyub. Belelerine en ağır ceza vermek laızmdır”. Bu sözler hüquq-mühafize orqanlarından meseleye münasibet bildirilerken deyilib.


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar