Bakıda mavilerle polisler toqquşdu
05 İyul 2014 Şənbə 14:14
Moskva prospekti 73 A binasının sakinlerinin şikayetinden sonra polis cinsi azlıqları hemin eraziden yığışdırsa da, bu çox qısa müddet çekib.
Bakının Yasamal rayonu 3168-ci mehelle, Moskva prospekti 73 A binasının sakinlerinin şikayetinden sonra polis cinsi azlıqları hemin eraziden yığışdırsa da, bu çox qısa müddet çekib.

Bele ki, cinsi azlıqlar yeniden hemin yere toplaşamağa başlayıblar.

Bu barede sakinler “bizimyol.info”nun emekdaşına melumat veribler. Reportyor eraziye yollanarken şahid olub ki, cinsi azlıqlar polisin gözü qarşısında Alatava qesebesi istiqametinden başlayaraq metronun “20 yanvar” stansiyası istiqametine qeder toplaşaraq pulla cinsi elaqe teklif edirler. Tekliflerini de erazide gerçekleşdirirler.

Sakinler bildirdiler ki, onlar ictimai exlaqsızlıqdan geceler yaşadıqları erazide hereket ede bilmediklerinden bu defe Prezident Administrasiyasına gederek şikayet edecekler.

Qeyd edek ki, sakinler bir müddet önce Prezident Administrasiyasına ve Yasamal rayon İcra Hakimiyyetine müraciet ederek, tabeliklerinde olan polis orqanlarına erazini daimi nezeretde saxlaması üçün tapşırıq verilmesini istemişdiler.DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar