70 yaşındaki adam 10 yaşındaki kıza cinsel tacizden tutuklandı
28 Avqust 2017 Bazar Ertəsi 19:21
Konya şehrinde 70 yaşındaki adam komşunun 10 yaşındaki kızına sana İngilizce çalıştıracağım diye evine davet etti. Daha sonra kızı taciz eden amca tutuklandı.
İngilizce çalıştırmak bahanesiyle komşunun 10 yaşındaki kızını evine davet edip daha sonra da küçük kızı dudağından öperek tacizde bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı.

KONYA’da 70 yaşındaki emekli İ.S., ingilizce çalıştırmak için evine çağırdığı 10 yaşındaki G.H.’yi dudağından öpüp, tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.
Olay, merkez Selçuklu İlçesi’nde meydana geldi. İ.S., iddiaya göre komşusunun kızı G.H.’yi ingilizce çalıştırmak için evine çağırdı. Eşi evde uyurken küçük kızı balkona çıkaran İ.S., iddiaya göre çocuğu dudağından öpüp taciz etti. Küçük kızın durumu anlatması üzerine ailesi polise şikayette bulundu. Polis tarafından gözaltına alınan ve suçlamaları kabul etmeyen İ.S., ilk ifadesinde şu şekilde dedi:

“G.H. zaman zaman benim evime gelip benden kitap alır. O gün bana ingilizce sınavı olduğunu, ne yapacağını bilmediğini söyledi. Ben de kendisine yardımcı olabileceğimi söyledim. Ders anlattıktan sonra bana sarıldı. Ben de yanağından öpmek istedim. Bu esnada bana doğru dönünce dudağım onun dudağına değdi. Dokunarak tacizde de bulunmadım.”

İ.S., ‘çocuğa cinsel istismar’ suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar