Xatire İslam ad günü şekilleri
30 Yanvar 2014 Cümə Axşamı 12:22
Müğenni Xatire İslam öten gün paytaxt restoranlarından birinde ad gününü qeyd edib. Xatire İslam ad günü şekilleri.
ANS PRESS-in melumatına göre, ifaçı bir çox senet yoldaşlarını başına toplayıb 33 yaşını temterahlı şekilde keçirib. Gecede xalq artisti İlhame Quliyeva oğlu ve gelini ile birlikde, Flora Kerimova, Nazperi Dosteliyeva, Meleyke Esedova, emekdar artist Nüşabe Elesgerli, müğenni Nadir Qafarzade, Elçin Ceferov, Günay İbrahimli, Rüfet Axundov, Natevan Hebibi, Kerim, Seide Sultan, Gülay Zeynallı, reqqase Fatime, Reqsane ve digerleri iştirak edibler. Tedbirin aparıcısı Serxan Keremoğlu olub.

Xalq artistleri Flora Kerimova ve Nazperi Dosteliyeva Xatireye arzularını bildirib, qonaqlar üçün mahnılar seslendiribler. Ad gününe ailesi ile birlikde qatılan xalq artisti İlhame Quliyeva Xatireni ifası ile xüsusi olaraq, tebrik edib ürek sözlerini bildirib:

Xatire İslam gözel, semimi qızdır. O, bütün gözelliklere layiqdir. Ona aile heyatında uzun ömür, xoşbextlik arzulayıram”.

Doğum günü olduqca maraqlı meqamlarla yadda qalıb. Senetçiler deyib, gülüb, şenlenibler. Gecenin qonaqları müğenni Nadir Qafarzadeden meşhur “Maral” mahnısını seslendirmeyini xahiş etseler de senetçi razılaşmayıb: “Men istirahete gelmişem, oxumağa yox” deyerek fikrin bildirib.

Doğum gününden olan fotoları size teqdim edirik.DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar