Günel Hümbetova şekilleri
22 Sentyabr 2014 Bazar Ertəsi 18:27
Müğenni, aktrisa, telebe ve daha bilmediyimiz bir çox xüsusiyyeti özünde birleşdiren Günel Hümbetova şekilleri.
Şou biznes bütün dünyada insanlarda maraq doğuran bir alemdi. Amerikada, Türkiyede, Avropada ve le öz ölkemiz Azerbaycanda şou biznes aleminde neolub bitdiyi en çox verilen xeberler olur.
 
Son vaxtlar Azerbaycan şou biznes aleminde Günel Hümbetova daha çox ön plana çıxır. Mahnı oxuyur, seriallarda oynayır ne bilim daha neler neler.
 
Biz de xeber saytı olaraq bu qıza daha çox bigane qala bilmedik ve Günel Hümbetova şekilleri ni size çatdırmaq qerarına geldik.

Günel Hümbetova şekilleriGünel Hümbetova kimdir?

Günel Hümbetova Meheddin qizi 1991.07.26 tarixinde Şuşa şeherinde herbçi ailesinde dogulub. 1 yaşı olanda atası Qarabağ uğrunda olan döyuşlerde şehid olub. Atası herbci olub, hemçinin anası da o illerden polisde çalışmaya başlayıb. 2 bacısı var.
2008-2009 cu illerde Yeni ulduz 9 layihesine qatilmiş ve yaddaqalan iştiraki ile layihenin 8.cisi olmusdu. Yeni ulduzu terk etdikden sonra ise Medeniyyet ve Incesenet Universitenin Musigi seneti fakultesinin, estrada şobesine daxilolmuşdu.
Hazırda hemkari Günay İbrahimli ile beraber Soy productionin rehberlik etdiyi Space kanalında yayımlanan Plyus-Minus verlişini aparır.
 
Teqler: Günel HümbetovaGünel Hümbetova Şekilleri


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar