Rüfet Axundov tapşırıq ile sürücülük vesiqesi alıb
28 Aprel 2014 Bazar Ertəsi 11:08
Rüfet Axundov: İlk imtahanda atam demişdi ki, get otur, tapşırmışam.
Son zamanlar qol qaydalarını pozanlar ciddi şekilde cezalandırılır, sürücülük vesiqesi almaq ise xüsusile çetinleşib. ANS PRESS-in melumatına göre, sürücülük vesiqesinden mehrumedilme balının 20-ye qaldırılmasının planlaşdırılması hem adi, hem de senet insanlarının bezileri qayda pozuntularına daha tez-tez yol vermesine sebeb olub. Yumor hissi yüksek olan müğenni Rüfet Axundov ise bu mövzuda olan suallara olan maraqlı açıqlamaları ile yadda qalmağı bacarıb.

ANS telekanalında yayımlanan "Moto-moto" verilişinin bu defeki qonağı müğenni Rüfet Axundov olub. Aparıcının neçe yaşında sürücülük vesiqesi almısan? sualına, ifaçı semimi cavab verib. O bildirib ki, vesiqeni atasının düz 3 defe tapşırığından sonra ala bilib:

"İlk imtahanda atam demişdi ki, get otur, tapşırmışam. Amma ele oldu ki, tapşırığı tutmadı, kesildim imtahandan. İkinci defe dedim ki, bes men telesirem, menim "pravam" ne oldu? Dedi ki, get otur tapşırmışam. Yene kesildim. Üçüncü defe özü geldi ve tapşırdı. Men de keçdim".DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar