Reqsane İsmayılova pulsuz konsert verecek
04 İyun 2014 Çərşənbə 13:53
Reqsane İsmayılova: Şehid, esger ailelerini konsertime devet edirem.
Müğenni Reqsane İsmayılovanın konsertinin vaxtı deqiqleşdi.

ANS PRESS-in melumatına göre, senetçi teşkilatçı Nahid Emiloğlu ile konserti elametdar güne teyin edibler. Bu, Reqsanenin esger, şehid, elil ailelerine ermeğanı olacaq. Bele ki, konsert proqramı iyun ayının 30-u milli sevgililer gününde "Yaşıl Tetr"da baş tutacaq. Konsertin biletleri satışda olmayacaq:

“İyunun 30-u İlhamla Ferizenin toy tarixidir. Biz konserti hemin tarixe keçirdik. Biletler satılmayacaq. Şehid, esger, aileleri, bir sözle veten uğrunda xidmet eden her bir kesi konsertime devet edirem. Bunu özümün onlara borcu bilirem. Hemin günü “Sevgililer günü” kimi qeyd edenler de konserte devetlidirler”.

Konsertde teqdimat da nezerde tutulub. Müğenninin adını hele açıqlamaq istemediyi yerli rejissorlardan birinin ekranlaşdırdığı “Heyder – İlham – Azerbaycan” mahnısının klipi ilk konsert izleyicisi üçün teqdim edilecek.

Qeyd edek ki, Reqsane İsmayılovanın növbeti iki klipi ise konsertden önce televiziya ve metbuat işçilerine teqdim edilecek. İyunun 15-20 tarixleri arasında nezerde tutulan bu teqdimatda Türkiyede ekranlaşdırılan “Yollarımı verdim sene” ve “Aşk” klipleri nümayiş olunacaq.


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar