Prodüser Sayqa Cahid hücuma meruz qaldı
10 Aprel 2014 Cümə Axşamı 09:51
Tanımadığı şexs Sayqa Cahide hücumdan sonra onu iteleyerek pillekenlerin üzerine yıxıb.
Azerbaycanda yeterince tanınan prodüser Sayqa Cahide hücum edibler.

ANS PRESS-in melumatına göre, bu gece seher saatlarına yaxın prodüser eve qayıtdığı zaman ona hücum edilib. Evine qalxmaq istedikde blokun ağzında tanımadığı bir oğlan ona yaxınlaşaraq üzüne qaz balonu ile hücum edib. Bu şok hadise barede Sayqa Cahid 3 saat bundan qabaq şexsi Facebook sehifesinde melumat yazıb. Onun yazdıqlarını olduğu kimi size teqdim edirik:

"İndi çatıram eve. Qorxudan hele özüme gele bilmemişem. Bloka girib lifte yaxınlaşanda tanımadığım bir oğlan elinde qaz balonu ile üzüme hücum etdi. elimde paltarlarım olan böyük sumka var idi, onu aldı elimden. Üzüm-gözüm, gözlerim, boğazım yandığından müqavimet göstere bilmedim". Sayqa xanım bildirib ki, hücumdan sonra tanımadığı şexs onu iteleyerek pillekenlerin üzerine yıxıb. Daha sonra ise onun ardıyca qaçmaq istedikde polis avtomobili görüb ve yalnız oğlanın qaçdığı istiqameti göstere bilib".

Sevindirici haldır ki, polis emekdaşları cinayeti töreden şexsi tuta bilibler, Sayqa xanıma da öz kömekliklerini gösteribler. Prodüser yazdığı şerhin sonunda Xetai rayonu 34-cü polis bölmeye ve çevik alayın emekdaşlarına teşekkürünü bildirib.


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar