Nigar Camal sevdiyi kişilerden söhbet açıb
13 İyul 2014 Bazar 02:35
2011-ci "Eurivision" mahnı müsabiqesinde Azerbaycana birincilik getiren müğenni Nigar Camal (Nikki) Türkiyenin metbuatına müsahibe verib.
2011-ci "Eurivision" mahnı müsabiqesinde Azerbaycana birincilik getiren (Eldar Qasımovla birlikde) müğenni Nigar Camal (Nikki) Türkiyenin metbuatına müsahibe verib.

ANS PRESS-in melumatına göre, Türkiyenin "Posta" qezetine maraqlı açıqlamalar veren Nikki qardaş ölkede "X Factor - Ulduz işığı" müsabiqesinin jüri üzvü kimi özünü sevdirmeye başlayır.

“Eurovision 2011” mahnı müsabiqesinin qalibi Nigar Camal müsahibesinde "Eurivision"-da qalib olduqdan sonra heyatında baş veren deyişikliklerden ve en esas da şexsi heyatından söz açıb.

"Heyatımda eşq, mehebbet yoxdur. Bele işlerim çox gözeldir. Eşq olanda işler çetinleşir. Menim eşqim - qızlarım, anam-atam, ve yeni layihelerimdir." - deye müğenni eşqle bağlı fikirlerini bildirib.

Qısqanc olsa bele bunu üze vurmamağa çalışdığını söyleyen Nikki qısqanılmağı da xoşlamadığını qeyd edib.

Müğenni hereketli, zarafat eden, danışmağı seven, gülerüzlü, pozitiv olan ve zehle tökmemeye çalışan kişileri sevdiyini vurğulayıb. Türk kişilerini ise dünyanın en yaraşıqlı kişileri olaraq gösterib: "İtaliyaya getmişdim, oradakı kişiler de yaraşıqlıdırlar amma müselman deyiller. Medeniyyetleri ferqlidir. İtalyan kişilerdense, türk kişilerini seçerem."

Nikki aile münasibetlerine de aydınlıq getirib. Biri 7, digeri ise 8 yaşında - iki qızı olan Nikki boşandığını, lakin keçmiş eri ile münasibetlerini dost kimi davam etdirdiklerini bildirib.

DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar