Meşhur aktyor Bekir Aksoy balkondan yıxıldı
20 Avqust 2014 Çərşənbə 13:08
Bekir Aksoy iki qabırğa sümüyünü ve sağ elini 3 yerden sındırıb.
Türkiyeli meşhur aktyor Bekir Aksoy bedbext hadise ile üzleşib.

ANS PRESS-in melumatına göre, Türkiyede bir çox meşhur seriallarda rol alan aktyor Bekir Aksoy öten gün gece Bodrumda evinin balkonundan yıxılıb. Bele ki, beş ay evvel ata olan aktyor, heyat yoldaşı ile birlikde iki aydır Bodrumda tetil keçirirmişler. Gece saatlarında heyat yoldaşı ile sahilde gezintiye çıxan Aksoy eve qayıdanda açarı içeride unutduqlarını başa düşüb. Evlerinin yaxınlığındakı otele oğru girdiyi üçün bunlar da ehtiyat ederek evin qapısını çıxarken kilidleyibler. elacsız qalan aktyor evin arxa baxçasından divara dırmanaraq elini bakona uzadıb ve hemin an yere yıxılıb.

Yıxılması ile özünü itiren aktyoru heyat yoldaşı Derya derhal Bodrum Acıbadem xestexanasına çatdırıb. Hekimlerin müayinesi ile melum olub ki, Aksoy iki qabırğa sümüyünü ve sağ elini 3 yerden sındırıb.

İki saat yarım emeliyyat olunan aktyor, daha sonra palatalardan birine köçürülüb. Hekimler baş veren qezanın onun üçün gelecekde her hansısa problem yaratmayacağını bildiribler.

Qeyd edek ki, Bekir Aksoy “Doktorlar”, “Türk malı”, “Çiçek taksi” ve “Yahşi Cazibe” kimi seriallarda yaratdığı obrazlarla Azerbaycan tamaşaçısına tanışdır.


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar