George Clooney toyundan en yeni şekiller
28 Sentyabr 2014 Bazar 15:19
Meşhur Hollivud ulduzu George Clooney sevgilisi Amal Alamuddin ile Venesiya keçirilecek toyuna ilk qonaqların gelişi başlayıb.
Meşhur Hollivud ulduzu George Clooney sevgilisi Amal Alamuddin adlı hüquqşünas xanımla Venesiya keçirilecek toyuna ilk qonaqların gelişi başlayıb.

ANS PRESS-in melumatına göre, artıq aktyorun dostlarından Met Deymon yoldaşı ile kameralara düşüb. Ne vaxtsa Kluni ile görüşen Sindi Kroufurd da yoldaşı ile Venesiyadadır. Jurnalistler aktyorun en yaxın dostların meşhur Bret Pit ve Ancelina Coli cütlüyünü gözleyirler. Onlar bu gün teyyare ile Venesiyaya çatmalıdırlar.

Toyda iştrak edecek meşhurların axını balaca şeherde bayram hadisesi kimi qiymetlendirilib. Cütlüyün üstüne sevgi yazdırdıqları şexsi su taksisini onlarla paparasi qayığı ve sadece maraqlananlar terefinden izlenib.

Cütlük 7-ulduzlu "Aman Canal Grande Hotel"-e gedib. Toy merasimi XVI esrin Kavalli sarayında resmi 29 sentyabrda başlayır. Lakin cütlük ferdi olaraq nigahların artıq qılıblar. Kluni ateist olduğundan nigah şeher meriyasında qılınıb. Toy zamanı Venesiya hakimiyyeti şeher merkezinde piyada yollarını bağlayıb. Bundan elave şeherde yüksek seviyeli tehlükesizlik tedbirleri heyata keçirilsede Venesiya sakinlerine ve turistlerlere merasimde iştirak etmeye mane olunmayacaq. Resmi kebinlerini ise Romanın keçmiş meri tanınmış italiyalı siyasıtçi Valter Veltroni kesecek.

Melumatlara göre, Kluni ve Amal keçen ilin oktyabr ayından görüşmeye başlayıblar.

Xatırladaq ki, Corc Kluni ikiqat "Oskar" sahibidir ve bundan evvel bir defe evli olub, 1993-cü ilde boşanıb. evvelki müsahibelerinde aktyor defelerle daha evlenmeyeceyini bildirmişdi.

Bayram tedbiri üç gün erzinde davam edecek. Kluni ve ulduz axınının Venesiyaya gelişi elecede tedbirin başlanğıcını eks eden ilk fotoları teqdim edirik.DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar