Ferid Quliyev Beyaz Gelin - Video
22 İyun 2014 Bazar 18:17
Genc müğenni Ferid Quliyev Beyaz gelin adlı mahnısını ekranlaşdırıb.
Genc müğenni Ferid Quliyev sözleri Aydın Arslana, musiqisi Mehemmed Sabiroğluna, aramjemanı ise Ferid Kerimliye mexsus olan "Beyaz gelin" adlı mahnısını ekranlaşdırıb.

ANS PRESS-in melumatına göre, "Bu mahnı onuz da sevilir" deyen genc müğenni, rejissor Nail Naiboğlunun ekranlaşdırdeğı musiqi çarxına debdebeli teqdimat düzenlemeyi düşünmür:

"Sevilen mahnının ne bahalı klipe, ne de debdebeli teqdimata ehtiyacı yoxdu. İnşaallah yaxın günlerde bu musiqi çarxı yerli tekekanallarda yayımlanacaq. Yeri gelmişken bütün telekanallarımıza da teşekkür edirem ki, menim kimi genc ifaçılara dıstek olurlar".

Xalq artisti Razi Şükürovun bacısı oğlu dayısının xeyir-duasını aldığını da bildirdi: "İlk olaraq bu musiqi çarxını dayım Razi Şükürova gösterdim, o razılığını verenden sonra rahatlandım. Men çox xoşbextem ki, neinki dayım, hetta vir çox senetkarlarımız menim ifamı beyenir ve meni destekleyirler. Buna göre de bütün senerkarlarımızın qarşısında baş eyirem, İnşaallah onların bu etimadını artıqlaması ile doğruldaram.".DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar