Beren Saat ve Kenan Doğulu evlilik alış-verişinde
29 Aprel 2014 Çərşənbə Axşamı 10:24
Türkiyenin meşhur cütlüklerinden biri hesab edilen aktrisa Beren Saat ve pop ifaçı Kenan Doğulu toya ciddi olaraq hazırlıq görürler.
ANS PRESS-in melumatına göre, evlenmek üçün günleri sayan nişanlı meşhurlar öten gün kameralara tuş gelibler. Ticaret merkezlerinden birinde görüntülenen Beren ve Kenan toy üçün alış-verişe çıxıblar. Cütlük may ayında nigah masasına oturmalıdır.

Onlar ev dekorasiyası üçün nezerde tutlan saysız-hesabsız mağazaları gezerek xeyli sayda eşya alıblar. Daha sonra yorulan sevgililer bir restoranda yemek yeyibler. Hemin mekanda yoldaşları ile bir araya gelen cütlük Doğulunun avtomobili ile oradan uzaqlaşıb. Çıxışda jurnalistlerin evlilikle bağlı sualları ile üz-üze qalan Beren ve ve Kenan sadece gülümseyerek münasibet bildirmekden çekinibler.

Xatırladaq ki, cütlüyün Bizans İmperatoru Anastasius terefinden 528-ci ilde 1500 illik tarixi Qalata qüllesinin başında yerleşen restoranda toy etmek fikrinde olduqları melum olub. Orada toy şenliyi keçirmek isteyen Kenan ve Beren bunun üçün teşkilatçı şirketi ile müqavile bağlayıblar.DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar