Aygün Kazımova memur oğluna ere gedir
29 Sentyabr 2014 Bazar Ertəsi 11:29
Aygün Kazımova Fikret adlı memur oğluna ere gedir. Onlar İstanbulda tanış olublar.

Aygün Kazımova ere gedir

Aygun Kazımovanın sevgilisi memur oğlu kimdir? Heftelerdir Aygun Kazımovanın sevgilisinin kimliyi barede suallar çoxunu narahat edirdi. ANS PRESS-in elde etdiyi özel melumata göre, indiyedek yalnız baş herfinin F olduğunu bildiyimiz o şexsin adı Fikretdir. Kazımovanın sevgilisinin atası Almaniyada yaşayan memurdur. Fikret özü ise biznesmendir, yaradıcılığa heç bir aidiyyatı yoxdur.

Aygun Kazımova ile Fikret İstanbulda tanış olublar, münasibetleri çox ciddidir ve o, xalq artistine evlenmek teklifi edib. Fikret Aygünün senetinin vurğunu ve fanatıdır. Fikret Aygünle nefes alır ve "sen menim nefesimsen" deyir.

Aygün, men sene xesteyem

Aygün Kazımova da sevgilisine yeni oxuyacağı mahnını hesr edib. Musiqisi Hakan Erol ve sözleri genc yazar Ferdiye aid olan "Sene xesteyem" adlı mahnını arenjemanı Türkiyede olacaq. Bu mahnı mehz iki sevgilinin heyatından behs edir. Fikretin "Aygün, men sene xesteyem" gün erzinde en çox işletdiyi cümledir.

Bu mövzu ile bağlı Aygün Kazımova ile elaqe saxladıq. Xalq artisti bu mesele ile bağlı "cavabım gecikmeyecek" demekle kifayetlendi.

Aygün Kazımova

Aygün Kazımova

Aygün Kazımova


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar