Unibank 38 filialı ile xidmet gösterir
25 Sentyabr 2014 Cümə Axşamı 11:45
Siz evinize en yaxın olan Unibank filialına müraciet ede bilersiniz.
“Siz evinize en yaxın olan Unibank filialına müraciet ede bilersiniz”.

İndi Unibank-a zeng eden müşterilere bankın ünvanı bele izah edilir. Filial şebekesini genişlendirmekle müşterilerine daha da yaxın olmağı esas prioritetlerinden seçen bank, ister paytaxtda, isterse de bölgelerde geniş xidmet şebekesine malikdir.

Respublikamızın şimalından cenubuna, qerbinden şerqine Unibank filialları geniş bir coğrafiyada fealiyyet gösterir. İlden- ile xidmet şebekesini genişlendiren bankın paytaxtda 23, bölgelerde ise 15 filialı var. Baş ofis de daxil olmaqla, bank 38 filialı ile heftenin 6 günü seher saat 09.00-dan axşam 17.00-dek müşterilerine müxtelif bank xidmetleri gösterir. Müşteriler nahar fasilelerinde bele filialların xidmetinden istifade ede bilirler.

Unibank filiaları perakende kreditlerle yanaşı, kiçik ve orta biznesin maliyyeleşdirilmesini de heyata keçirir. Bundan başqa, filiallarda ferdi müşteriler üçün kassa hesablaşma emeliyyatları, emanetler, pul köçürmeleri, plastik kartlarının sifarişi, kommunal ödenişler, nağd valyuta ile emeliyyatları ve diger xidmetleri ehate eden geniş mehsul xetti teklif olunur.

Real sektora diqqetini günü-günden artıran Unibank, ilk defe olaraq, yalnız biznesle meşğul olan müşteriler üçün ixtisaslaşdırılmış filial açıb. Qara Qarayev” biznes-filialı, kiçik ve orta biznesle meşğul olan müşterilerin yüksek keyfiyyetli ve semereli bank xidmetlerine telebatını ödeyecek. Bankın daha 2 filialı - “Baksovet” ve “Dernegül” filialları da xidmet teyinatını deyişerek, bundan sonra yalnız iş adamlarına xidmet gösterecek. Meqsed bankın ölkenin iqtisadi inkişafına töhfesini bir qeder de güclendirmekdir.

etraflı melumatı (012) 117 nömreli telefondan, bankın saytından (www.unibank.az) ve yaxud facebook sehifesinde www.facebook.com/unibank.az) elde etmek olar.

Unibank-her kesin bankı!


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar