Neftçilere ikiqat hediyye
20 Sentyabr 2013 Cümə 16:12
Unibankdan kredit götüren her bir neft işçisi üçün kreditler 3 % endirimle verilir.
Unibank peşe bayramı münasibeti ile bütün Neft senayesinin işçilerini tebrik edir. Bankın neftçileri üçün güzeştli kredit kampaniyası böyük maraq doğurub. Kampaniya çerçivesinde Unibankdan kredit götüren her bir neft işçisi üçün kreditler 3 % endirimle verilir, üstelik bu aksiyadan behrelenen her kese bir sıra üstünlükler veren, minimal kredit limiti 300 AZN olan MC Gold kartı hediyye olunur. Beynelxalq kart olan MC Gold kartından dünyanın bir çox ölkelerinde istifade etmek mümkündür. Neft sahesinde çalışanlar maksimum 7500 AZN-dek krediti 48 ay müddetinedek götüre bilerler. Kampaniya sentyabrın 30-dek davam edecek.

Unibank nağd kredit götüren her bir müşterisi üçün maksimal yaş heddi 70-dir. Unibankdan kredit götürenlerin aylıq gelirlerinin mebleğine ve emek stajlarına heç bir teleb qoyulmur. Müşterilerine bütün hefteni xidmet etmek üçün Unibankın filialları, şenbe günlerini de tam iş qrafikine keçib. Filiallalar nahar fasilesiz işleyir.

Qeyd edek ki, Unibankda kredit ödenişleri çox asan olub. İndi bütün Unibank müşterileri kreditleri poçt şöbelerinden, MilliÖn ödeniş terminallarinda, hesab.az saytında, Unibankın cash-in öeniş terminallarında ve unibank.az saytında vaxt itirmeden, növbesiz ve rahat ödeye biler.

etraflı melumatı (012) 117 nömreli telefondan, Bankın saytından (www.unibank.az) ve yaxud facebook sehifesinden (www.facebook.com/unibank.az) elde etmek olar.

Unibank – her kesin bankı.


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar