Novruz Bayramı Tebrik Mesajları 2016
15 Mart 2016 Çərşənbə Axşamı 15:37
Aile üzvlerinizi, dost tanışınızı, sevdiyiniz insanları 2016 Novruz Bayramı tebrik mesajları ile sevindirin. Novruz Bayramı Tebrik Mesajları 2016.
Baharın müjdecisi yeni bir novruz bayramını daha qeyd edirik. Ümid edirik ki bayram ölkemize xeyir bereket getirsin. Ölkemizin ve bütün vetendaşların ne qeder sıxıntısı varsa getsin yerini xoşbextlik, emin amanlıq, sağlamlıq alsın.
 
Novruz Bayrammı Tebrik Mesajları 2016
 
Yurdumuza ayaq basmış, Bahar bayramınızı tebrik edirem. Qedemleri uğurlu, könül oxşayacaq sevincli günleri bol olsun. Novruz Bayramınız mubarek!

Mart ayı, bahar ayı, bayram dolu yaz ayı. Novruza düşen payı. Novruz Bayramınız mübarek!

Qoy bu teravetli Novruz bayramı süfrenizi ruzu, qelbinizi ise xoş hisslerle doldursun. Sağlamlığınız möhkem, arzularınız sonsuz, ümidleriniz gerçek olsun!

Yurdumuza ayaq basmish, Bahar bayraminizi tebrik edirem. Qedemleri ugurlu, konul oxshayacaq sevincli gunleri bol olsun. Bayraminiz mubarek!

Meni qaranliqdan aydinliga, yalandan gercheye, olumden olumsuzluye getirdiyin uchun teshekkurler. Seni "Sevirem" daha neche bele illere birlikde gedek...

Sevgi dolu, nur dolu Novruz bayraminiz mubarek! Sene ve ailene seven qelbimden "TEBRIK" deyirem, sevgilim. Inshallah tezlikle qovushub beraber qarshilayariq Novruzu, hem de o biri bayramlari, inshallah
oyunlar


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar