Novruz Bayramı tebrik mesajları 2015
16 Mart 2015 Bazar Ertəsi 16:15
Sevdiklerinizi, dostlarınızı, aile üzvlerinizi 2015 Novruz Bayramı tebrik mesajları ile sevindirin.

Novruz Bayramı tebrik mesajları

Soyuq qış günlerini geride qoyduq. Bahar nehayet gelib çatdı. Artıq kiçik, böyük herkes Novruz Bayramı hesreti ile yanıb tutuşur. Bu gözel günde herkes birbirini tebrik edecek. Küsülüler barışacaq. Biz de bu gözel günde tebrik mesajları gönderecek oxucularımıza kömek olması meqsedile birbirinden maraqlı 2015 Novruz Bayramı tebrik mesajları hazırladıq.
 
Novruz Bayramınız mübarek, üreyiniz ümidli, ümidleriniz atlı, sevdanız qanadlı, sevinciniz qatlı, sufreniz dadlı, mekanınız taxtlı, ömrünüz bextli, eviniz bereketli olsun!

Yurdumuza ayaq basmış, Bahar bayramınızı tebrik edirem. Qedemleri uğurlu, könül oxşayacaq sevincli günleri bol olsun. Novruz Bayramınız mubarek!

Mart ayı, bahar ayı, bayram dolu yaz ayı. Novruza düşen payı. Novruz Bayramınız mübarek!

Qoy bu teravetli Novruz bayramı süfrenizi ruzu, qelbinizi ise xoş hisslerle doldursun. Sağlamlığınız möhkem, arzularınız sonsuz, ümidleriniz gerçek olsun!

Yurdumuza ayaq basmish, Bahar bayraminizi tebrik edirem. Qedemleri ugurlu, konul oxshayacaq sevincli gunleri bol olsun. Bayraminiz mubarek!

Meni qaranliqdan aydinliga, yalandan gercheye, olumden olumsuzluye getirdiyin uchun teshekkurler. Seni "Sevirem" daha neche bele illere birlikde gedek...

Sevgi dolu, nur dolu Novruz bayraminiz mubarek! Sene ve ailene seven qelbimden "TEBRIK" deyirem, sevgilim. Inshallah tezlikle qovushub beraber qarshilayariq Novruzu, hem de o biri bayramlari, inshallah

Arzum budur novruz qusse-qemin yox olsun, ureklerden getsin buz, sevgi payin chox olsun! Novruz bayraminiz mubarek!

Hamiya bol-bol shekerbura, paxlava ve qogal arzulayiram! Achliqdi papaq atmayin!

Iller ayri salib ayirsa bizi, deme ki, qush olub uchub getmishem. Deseler o oglan unudub seni, bil ki, bu dunyadan kochub getmishem

Sevgilim bu bayram munasibeti ile semimi qelbden tebrik edirem. Bu il bize dusherli olar.


DOSTLARINLA PAYLAŞ:

oyunlar